Новини

Xiaomi Mi TV: розумні телевізори виявились розумнішими ніж очікувалось

На цьому тижні стартували продажі розумних телевізорів Xiaomi Mi TV 5, які поки що доступні для придбання тільки на території Китаю.

На даній стадії придбати можна тільки 55- і 65-дюймові варіанти Mi TV 5, ціна яких становить $ 430 і $ 570 відповідно. 75-дюймова модель Mi TV 5 і всі варіанти Mi TV 5 Pro надійдуть у продаж в Китаї в грудні.

Виробник повідомив про ще одну нову функцію телевізорів Xiaomi Mi TV 5, яка не була заявлена ​​на момент анонса і початку продажів. Йдеться про можливість розпізнавання людини по голосу.

Xiaomi Mi TV Pro

Поки що ця функція знаходиться в стадії тестування, але вона буде додана в функціональний список можливостей пристрою в самий найближчий час. Генеральний директор відділу Xiaomi Mi TV Лі Сяошуай (Li Xiaoshuang) пояснив, як працює ця функція.

Xiaomi Mi TV 5 дійсно підтримує розпізнавання користувачів по голосу. Користувачі можуть самостійно реєструвати голосові відбитки, встановлювати модель голосових відбитків і тим самим ідентифікувати всіх в сім’ї. Крім того, ви можете відстежувати історію запитів і перегляду того чи іншого контенту.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button