Новини

4K в маси: в Україну прийшов китайський виробник Smart TV

Компанія Hisense, один з найбільших виробників електроніки у світі, в цьому році відзначає 50-річний ювілей і підсилює свої позиції на українському ринку. Бренд розширює лінійку смарт-телевізорів з оптимальним співвідношенням ціни, якості та функціоналу. Представлені моделі оснащені технологією розширеного динамічного діапазону (HDR), мобільним додатком Hisense Remote NOW, а за якість зображення відповідає сертифікований Ultra HD 4K.

Доступ до онлайн-контенту і зовнішніх пристроїв забезпечує власна операційна система VIDAA і офіційний Android TV з уже встановленим набором додатків, які гарантовано будуть працювати в нашій країні. Також таким телевізором можна керувати просто зі смартфона і навіть голосом.

Hisense

За останній рік компанія Hisense значно розширила модельний ряд телевізорів, представлених в Україні: від бюджетних 32-дюймових смарт-ТВ до широкоформатних телевізорів преміум-класу з діагоналлю до 85 дюймів з екранами OLED, Quantum Dot і власною технологією – ULED і з роздільною здатністю від Full HD до 4К.

Флагманом серед лінійки Hisense є лазерний телевізор з діагоналлю від 80 до 120 дюймів, який, по суті, є короткофокусним проектором з Ultra HD 4K і акустикою JBL by Harman. На українському ринку представлений Hisense Laser TV з діагоналлю 100 дюймів.

Офіційним дистриб’ютором HISENSE в Україні є торговельна мережа Фокстрот.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button