Новини

Xiaomi готує дійсно унікальний смартфон з неймовірною камерою

Обговорення
Xiaomi Mi 9T Pro

Компанія Xiaomi не тільки регулярно випускає нові смартфони, але і постійно реєструє патенти з цікавими конструкціями нових смартфонів. Цього разу компанія запатентувала дійсно унікальний смартфон.


Смартфон Vivo Nex 3 отримав здвоєну спливаючу камеру. Однак до сих пір ніхто не демонстрував п’ятикратну камеру в такому механізмі. Патент був представлений на розгляд в Національне управління інтелектуальної власності Китаю. У зв’язку з цим з’явилося кілька ескізів.

По-перше, смартфон є складним. А по-друге, його фронтальна камера, яка має висувну конструкцію, оснащена відразу п’ятьма датчиками зображення.

Xiaomi

Ця камера є єдиною, вона буде використовуватися як для основної, так і для фронтальної зйомки. Патент був був затверджений і опублікований тільки в цю п’ятницю.

Варто зазначити, що факт реєстрації патенту не вказує на те, що такий продукт добереться до прилавків магазинів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi Band 5: назван главная особенность трекера

В минуле

Xiaomi різко опустила ціну на свій мало не найпопулярніший смартфон

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.