Статті

Від вазону до холодильника: речі, які заважають сигналу Wi-Fi

Якість бездротового зв’язку не в останню чергу залежить від правильного розташування роутера у приміщенні. Вважають, що перешкодою сигналу Wi-Fi можуть стати лише бетонні стіни, але це не так. І часом звичайні речі, наприклад, декор, які є у кожній квартирі, стають причиною поганого зв’язку. На що варто звернути увагу?


1. Акваріум

Вода поглинає радіохвилі. Якщо поставити роутер біля великого акваріума, то частина сигналу блокуватиметься, а якість бездротового інтернету погіршиться.

2. Дзеркало

Це може бути дивним, але дзеркала є основним джерелом електромагнітних перешкод у сучасному будинку. Дзеркальна металева підкладка, яка так добре відображає світло, так само добре блокує сигнал і тим самим знижує його потужність. Ефект збільшується з розміром дзеркала і зменшується з відстанню між дзеркалом і маршрутизатором.

3. Телевізор

Навіть вимкнений телевізор блокує сигнал, і справа тут у всій тій же металевій пластині, яка закриває задню частину пристрою. Саме тому не варто розташовувати маршрутизатор прямо за телевізором.

4. Металевий декор

Настінні прикраси з металу перешкоджають проходженню сигналу, навіть якщо вони розташовані на протилежній стіні від роутера . З тієї ж причини не варто ховати маршрутизатори в декоративні кошики з металу .

5. Побутова техніка

Як ви вже зрозуміли, масивні металеві предмети – не найкраще сусідство з роутером. Тому варто враховувати розташування маршрутизатора по відношенню до холодильника , пральної машини, посудомийки та водонагрівача. Якщо ваш домашній офіс відділений від маршрутизатора кухнею або ванною, не розраховуйте на хороший сигнал Wi-Fi .

Back to top button