Новини

Київстар зробив вкрай потрібну послугу повністю безкоштовною

Послуга Mobile ID давно стала популярною серед користувачів Інтернету. Вона представляє з себе персональний електронний підпис, який можна використовувати для того, щоб ідентифікуватися з мобільного телефону. Підпис зберігається на сім-карті, прив’язаній до певного оператора.


Де використовується Mobile ID

Технологія мобільного ідентифікації останнім часом підключається на все більшій і більшій кількості сайтів. Це дуже зручно, і дозволяє людям не запам’ятовувати безліч паролів і логінів. Сьогодні цією послугою користуються:

  • Практично всі основні державні служби. Це близько 120 найменувань, із зрозумілих причин ми не будемо перераховувати їх всі. Назвемо лише найголовніші: головний портал адмінпослуг, кабінет водія на сайті ДАІ, багато міських сайтів.
  • Всі системи електронної звітності з податків, у тому числі сайт державної фіскальної служби України.
  • Всі основні системи, які відповідають за електронний документообіг. Із зростанням кількості таких систем послуга буде ставати все більш і більш затребуваною.
  • Різні електронні послуги.

Як бачимо, список дуже і дуже великий. Не дивно, що оператор, який зробив послугу Mobile ID безкоштовною, справив справжній фурор на інформаційному ринку, і все більше людей починають користуватися його послугами!

Київстар

Безкоштовний Mobile ID — міф чи реальність?

Київстар пропонує послугу безкоштовного мобільного ID всім бажаючим. Лише один невеликий крок відділяє вас від того, щоб назавжди попрощатися з необхідністю вічно пам’ятати купу паролів і логінів від усіх акаунтів. Вам достатньо лише зібрати потрібний пакет документів і зайти у вільний час в найближчий офіс оператора. Там вам без будь-яких додаткових доплат проведуть заміну сім-картки на нову, яка підтримує технологію ідентифікації. Міняти номер свого мобільного при цьому не треба.

Експерт допоможе вам активувати та налаштувати сертифікат безпеки. Весь процес займає не більше двадцяти хвилин. Оформлення сьогодні відбувається у всіх великих містах України. Якщо ж ви ще не стали клієнтів Київстар — що ж, саме час завести собі потрібну картку, і стати на крок ближче до майбутнього. Всі паролі і доступи — в одному місці, і при цьому абсолютно надійно захищені. Зломів мобільного ідентифікації поки що не було. Чи не про це ви мріяли так довго?

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button