Новини

Samsung Galaxy S10 Lite протестували в Geekbench

Обговорення
Samsung Galaxy S10 Lite
Samsung Galaxy S10 Lite

В середині цього місяця стало відомо про те, що компанія Samsung розробляє смартфон під кодовим ім’ям SM-G770F. Передбачається, що даний апарат буде представлений на ринку під ім’ям Galaxy S10 Lite.


Не так давно пристрій під назвою SM-G770F було протестовано в Geekbench. Це може означати, що апарат знаходиться на фінальній стадії розробки і вже скоро буде анонсований.

За результатами тестування в Geekbench смартфон набрав 742 бали в одноядерному режимі і 2604 бали в багатоядерному режимі. Апаратної основою тестованого смартфона є продуктивний 8-ядерний чіп Qualcomm Snapdragon 855, що доповнюється 8 Гбайт оперативної пам’яті. Примітно, що даний пристрій має більше оперативної пам’яті, ніж Galaxy S10e, базова версія якого поставляється з 6 Гбайт ОЗУ.

Samsung Galaxy S10 Lite

Варто сказати про те, що тестований SM-G770F працював під управлінням Android 10. Цей факт не дивний, але він може дати певне уявлення про плани Samsung щодо запуску нового смартфона. Традиційно корейський виробник випускає нові флагманські смартфони з останньою версією Android. Якщо ця традиція збережеться, то S10 Lite НЕ буде запущений до тих пір, поки не відбудеться дебют пристроїв Galaxy S11. Крім того, в наступному році очікується поява відразу декількох смартфонів серії Galaxy A, а також дебют нового складного смартфона Galaxy Fold 2.   

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi TV 5: названа ще одна особливість розумних телевізорів

В минуле

Xiaomi Mi Note 10: характеристики попали в мережу до анонсу

В майбутнє

Також буде цікаво