Новини

Бюджетник Xiaomi зможе поборотись з флагманським Huawei P30 Pro

Обговорення
Xiaomi Mi9 Lite

У соціальних мережах продовжують з’являтися приклади фотографій, які зроблені на камеру майбутнього смартфона Xiaomi Mi CC9 Pro.


Велика увага поки що приділяється високій роздільній здатності знімків, яке забезпечується першим в галузі датчиком зображення роздільною здатністю 108 Мп.

Також розробники активно вихваляються 2-, 5- і 10-кратним зумом, який реалізований в камері Xiaomi Mi CC9 Pro. Навесні цього року подібні знімки можна було зробити хіба що тільки на Huawei P30 Pro, потім вийшло ще кілька моделей, але можливості Xiaomi Mi CC9 Pro все одно вражають. Тим більше, з огляду на його ціну, яка не буде високою: інсайдери підтверджують, що екрану з частотою 90/120 ГЦ і модуля 5G у новинки точно немає.

Знімок на бюджетник Xiaomi Знімок на бюджетник Xiaomi Знімок на бюджетник Xiaomi Знімок на бюджетник Xiaomi

Крім того, були опубліковані новий постер і реальне зображення смартфона.

Xiaomi Mi CC9 Pro

 

Xiaomi Mi CC9 Pro

Презентація Xiaomi Mi CC9 Pro відбудеться 5 листопада, але першим смартфоном з камерою на 108 Мп стане його клон на іншій однорікстальной системі Mi Note 10 .

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Кращий ноутбук Xiaomi сильно подешевшав

В минуле

Xiaomi Mi Watch зможе практично повністю замінити смартфон

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.