Без категорії

Xiaomi Mi Band 4 можна отримати безкоштовно до кінця цього місяця

Одним з найбільш просунутих наручних гаджетів на ринку безумовно є Xiaomi Mi Band 4, який був представлений ще в червні нинішнього року, а потім, через кілька тижнів, надійшов у продаж. Купити його зараз можна по всьому світу, причому в офіційних магазинах компанії-виробника. Новинка користується вкрай великою популярністю, а це говорить про те, що ті особливості, які вона пропонує, є неймовірно корисними для максимально широкого кола осіб, і це цілком собі реальний факт. Основною перешкодою перед покупкою стає досить висока ціна в Україні, яка в офіційних точках продажу досягає 1000 гривень, проте зараз у всіх охочих є шанс отримати гаджет безкоштовно, акція діє до кінця жовтня.

Xiaomi Mi Band 4 оснащений 0,95-дюймовим OLED-екраном кольорового типу з сенсорним управлінням і розширенням дисплея 240 на 120 пікселів, модулем Bluetooth 5.0 LE з радіусом роботи в 50 метрів для підключення до мобільних пристроїв, сканером ЧСС для відстеження пульсу, а також акумуляторною батареєю ємністю 135 мАг, одного повного заряду якої вистачає на 20 днів автономної роботи при помірному використанні. За захист дисплея відповідає загартоване скло Corning Gorilla Glass.

Xiaomi Mi Band 4

За допомогою спортивного браслета Xiaomi Mi Band 4 можна стежити за фізичною активністю і частотою роботи серця, відстежувати якість сну, отримувати вібрацію при вхідних дзвінках, управляти відтворенням музики на смартфоні, використовувати секундомір і «розумний» будильник, міняти циферблати на будь-які вподобані, відображати повідомлення з мобільного пристрою, а також використовувати безліч інших можливостей, роблячи все це без будь-яких обмежень. На радість всіх тих, хто хоче його отримати, зробити це можна абсолютно безкоштовно, правда тільки до кінця жовтня.

Xiaomi Mi Band 4

Видання GSMinfo вирішило провести спеціальну акцію, в рамках якої Xiaomi Mi Band 4 роздають безкоштовно, але тільки до кінця топочного місяця. Щоб стати її учасником необхідно:
 

  1.Вподобати та підписатися на оновлення нашої сторінки GSMinfo в Facebook.

GSMInfo

  2.Під конкурсним постом залишити коментар на тему: чому я хочу Xiaomi Mi Band 4, а також зробити репост поста в себе на сторінці.

https://www.facebook.com/gsminfoUA/photos/a.383562269025824/408841519831232/?type=3&theater

Вже 31 жовтня 2019 року в вечірній час будуть підведені підсумки конкурсу, а переможець отримають цей спортивний браслет безкоштовно, і навіть доставка за наш рахунок. Взяти участь в спецпропозиції можуть лише жителі України.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button