Новини

Lifecell запустив оптимальний тариф для любителів інтернету та довгих розмов

Кожен стільниковий оператор в Україні, прагне до того, щоб як можна більш широке коло людей використовувало його фірмові послуги на постійній щоденній основі, тим самим приносячи йому прибуток максимального розміру. Після скасування «мобільного рабства», коли стало можливо перейти від одного оператора до іншого зі збереженням старого номера телефону, конкуренція на ринку телекомунікаційних послуг зросла багаторазово, у зв’язку з чим тепер компаніям доводиться активніше конкурувати один з одним, постійно переманювання клієнтів один у одного. Виділитися на загальному тлі за допомогою нового унікального тарифного плану вирішив Lifecell, який зробив пропозицію, від якої неможливо відмовитися.

Співробітники цієї компанії проаналізували, які можливості пропонують всі інші учасники «великої трійки», і запропонували дешевий тариф з великою кількістю хвилин і гігабайт, який в даний час ніхто з них не пропонує. Саме його і було вирішено запустити, що компанія зробила на рівні всієї України, завдяки чому тепер будь-який українець може собі такий підключити і почати використовувати без будь-яких складнощів на постійній основі. Новий тариф призначений для любителів інтернету і довгих розмов.

Lifecell

У тарифний план під назвою “Інтернет жара” включено 20 Гб мобільного інтернету на максимально можливій швидкості в мережах трьох поколінь, включаючи 4G. Дані гігабайти можна витрачати на що завгодно, жодних обмежень та “падінь” швидкості немає. Також передбачений безліміт на Facebook і Facebook Меѕѕеnger, Instagram, Twitter. Крім інтернету, в тариф включено 500 хвилин розмов на всі номери по Україні (міські і мобільні, включаючи lifecell), такої кількості не пропонує жоден інший мобільний оператор в Україні, особливо якщо врахувати вартість, яка становить 60 грн. за 4 тижні використання тарифу.

Повний список можливостей

Інтернет 20 ГБ1 + 1 ГБ2
Дзвінки на всі номери по Україні (міські і мобільні, включаючи lifecell), хв 500
Соцмережі (Facebook, Instagram, Twitter)3 Безліміт
Месенджер Facebook Messenger3 Безліміт
lifebox 50 ГБ
Вартість, грн 60
Розрахункова вартість, грн/день* 2,14


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button