Новини

Смартфони Sony які отримають Android 10: не всі будуть задоволені

Обговорення
Sony Xperia 3

Компанія Sony досі не оголосила, які її смартфони і коли отримають оновлення до Android 10. Але раптово цю інформацію опублікував найбільший японський мобільний оператор NTT docomo. Провайдер озвучив список моделей, які отримають актуальну версію ОС.


До переліку увійшли флагманські смартфони, такі як Sony Xperia XZ2, Xperia XZ2 Compact, Xperia XZ2 Premium, Xperia XZ3, Xperia 1 і Xperia 5. Як зазначає джерело, Xperia XZ1, XZ Premium і XZ1 Compact відсутні в списку. Це означає, що ці пристрої 2017 року не отримають офіційного поновлення до Android 10. Додатково уточнюється, що тільки один гаджет 2017 го буде оновлено до останньої версії мобільної ОС – Xperia Ace. Однак він ніколи не виходив за межі Японії, залишаючись операторським ексклюзивом.

Цікаво, що в списку немає трьох нових моделей середнього класу: Xperia 10, 10 Plus і недавно представленого  Xperia 8 . Не виключено, що вони все ж отримають заповітний апдейт. 

Сама компанія Sony поки ніяк не прокоментувала цю інформацію.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

HONOR 20 Lite може стати кращим смартфоном для молоді

В минуле

Наступного року вийде рекордна кількість нових iPhone

В майбутнє

Також буде цікаво