Новини

Redmi K30 насправді виявився Samsung Glaxy S10 +

На цьому тижні компанія Redmi підтвердила факт розробки смартфона Redmi K30, який отримав підтримку мереж п’ятого покоління, а також здвоєну фронтальну камеру, розташовану в правому верхньому куті екрану.


Пізніше глава компанії Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) заявив, що Redmi удосконалила технологію екрану з отвором, в результаті чого лінійка Redmi K30 буде випущена з «ідеальною камерою, яка врізана в екран».

Вчора ми опублікували перший знімок, на якому нібито був показаний Redmi K30 в повний зріст. Однак численні обізнані інформатори в один голос стверджують, що це фейк, а також, що смартфон не дарма так сильно схожий на Samsung Glaxy S10 +.

Redmi K30

Так, для створення хайпа хтось користується фотошопом, а хтось просто встановлює шпалери з ярликами MIUI або робить знімок екрана, править його в графічному редакторі і завантажує на відповідний смартфон. В даному випадку це Samsung Glaxy S10 +.

Іншими словами: ми ще точно не знаємо, як буде виглядати Redmi K30. Є велика ймовірність, що він буде схожий на цей смартфон (Galaxy S10 +), але подібність не буде 100-відсотковою.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button