Новини

Sony PlayStation 5 показали на відео з усіх боків

Обговорення
PlayStation 5

Після того, як Sony коротко анонсувала свою наступну ігрову приставку PlayStation 5 і підтвердила термін виходу, в мережі стало з’являтися все більше подробиць про неї. На цей раз, увазі фанатів представлений відеоролик, що показує прототип приставки з усіх боків.


Ролик створили автори голландського ресурсу LetsGoDigitalРаніше вони ж опублікували добірку рукотворних зображень прототипу Sony PlayStation 5 Dev Kit, виконаних на основі описів і патенту, дизайн і колірна гамма була підтверджена з надійного джерела. Тепер в ролику демонструється тривимірна модель на основі цих рендерів. 

Звичайно, споживча версія, яка врешті-решт з’явиться на полицях магазинів, швидше за все, буде сильно відрізнятися по дизайну від ранньої версії для розробників. 

Повноцінна презентація очікується в лютому. Sony планує почати продажі PlayStation 5 через рік, як раз до різдвяного сезону продажів – в кінці 2020 року. Найімовірніше, покупці в Японії і США побачать її в кінці листопада. 

За попередніми даними, ціна Sony PS5 виявиться вище, ніж у попередника на момент старту продажів, і складе від 500 до 550 євро. Приставка отримає підтримку ігор в розширенні 8K і стане першою PlayStation з вбудованим твердотілим накопичувачем.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Samsung Galaxy S11 може отримати потрійну камеру для селфі

В минуле

Huawei покаже “унікальний” смартфон вже наступного тижня

В майбутнє

Також буде цікаво