Новини

Популярний антивірус робить Windows 10 непридатною для роботи

Обговорення
Windows 10

Антивірусне оновлення, випущене компанією Symantec для вирішення Endpoint Protection, учинило справжній розгром на системах користувачів, викликаючи фатальні помилки і відправляючи комп’ютери в нескінченний цикл перезавантажень.


Проблемне оновлення було випущено Symantec 14 жовтня. Користувачі незабаром після цього почали масово скаржитися на так званий «синій екран смерті». 

Це повідомлення характерного синього кольору, яке виводиться після критичної системної помилки в операційних системах Microsoft Windows. Проблеми виникли на всіх версіях Windows, включаючи серверні і клієнтські Windows 7, 8.1 і 10. 

Windows 10

Symantec досить швидко визнала наявність проблеми і вже навіть встигла випустити виправлення. Розробник рекомендує користувачам встановити його, хоча в деяких випадках, це майже неможливо – система руйнується до того, як оновлення встигає встановитися. Для таких випадків рекомендується завантаження комп’ютера в безпечному режимі.   

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi Band 4 сильно впав в ціні в Україні

В минуле

Xiaomi випустила дешеві ноутбуки на процесорах AMD

В майбутнє

Також буде цікаво