Новини

Xiaomi Mi Band 4 сильно впав в ціні в Україні

В кінці червня нинішнього року в продаж надійшов вкрай цікавий в усіх відношеннях фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 4, оснащений за останнім словом техніки. Він отримав безліч різних особливостей, які роблять його дійсно привабливим для повсякденного використання. Менш ніж місяць з моменту запуску в продаж на китайському ринку така новинка вийшла і в Україні, а також інших регіонах світу, завдяки чому всі бажаючі отримали можливість її купити без будь-яких складнощів, відвідавши офіційний онлайн-магазин бренду, або ж його торгові точки. Проте, цінник у даного браслета виявився занадто високим, тому що попросили за нього цілих 1299 гривень, тобто велику суму грошей, яка значно більше такої в Китаї.

Для порівняння, на китайському ринку в фірмових торгових точках бренду за такий наручний гаджет просять всього-на-всього 169 юанів (699 гривень), тобто він коштує в цій країні майже в два рази менше, і це цілком собі реальний факт. За таку суму грошей покупець отримує пристрій під назвою Xiaomi Mi Band 4, оснащений 0,95-дюймовим кольоровим OLED-екраном з підтримкою сенсорного управління, акумуляторною батареєю ємністю 135 мАг для 20 днів автономної роботи на одному заряді, а також модулем Bluetooth 5.0 LE для підключення до електроніки на Android і iOS, тобто до смартфонів і планшетів. Головне не забути встановити на такі фірмовий додаток під назвою Mi Fit, доступний в магазинах Google Play і App Store.

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Корпус наручного гаджета виконаний з полікарбонату, він має захист від води за стандартом IP68 з можливістю занурення під воду на глибину до 50 метрів. Сам ремінець легко змінюється на інший, а займає це буквально 10 – 15 секунд. За допомогою Xiaomi Mi Band 4 можна стежити за частотою серцевого ритму на постійній цілодобовій основі, відстежувати показники фізичної активності і якість сну, використовувати «розумний» будильник і секундомір, а також виконувати безліч інших дій, в тому числі отримувати повідомлення з телефону і управляти відтворенням музичних композицій на смартфоні. Навряд чи якісь інші наручні гаджети можуть запропонувати щось подібне, особливо з урахуванням такої низької вартості.

Xiaomi Mi Band 4 на OLX
Xiaomi Mi Band 4 на OLX

Видання GSMinfo провело аналіз ринку і з’ясувало, що цей спортивний браслет сильно впав в ціні в Україні, ставши набагато дешевше і доступніше в усіх відношеннях, ніж будь-коли раніше. Тепер купити його в Україні можна за 679 гривень, тобто по майже вдвічі зниженій ціні, і це цілком собі реальний факт. Таку скромну суму грошей за нього просять в багатьох магазинах на українській території, а на різного роду торгових площадках ціна взагалі опустилась до 600-650 гривень.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button