Новини

Xiaomi Mi Band 4: головна причина не купувати цей браслет

Носима електроніка з кожним днем ​​стає все більш цікавою в усіх відношеннях, і у цього є маса різних причин. Основна серед таких полягає в тому, що її функціональні можливості розширюються, завдяки чому вона стає все більш затребуваною серед покупців, тому що все більш широке коло людей з її допомогою може вирішувати різні завдання. В даний час на ринку є один «королівський» спортивний браслет, який коштує досить мало, проте пропонує масу можливостей і може похвалитися привабливим зовнішнім виглядом. Це звичайно ж Xiaomi Mi Band 4, а працює він однаково добре зі смартфонами на базі iOS і Android, хоча у випадку останніх функціональні можливості трохи ширше.

Даний наручний гаджет оснащений 0,95-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 320 на 240 пікселів, причому дисплей є не тільки сенсорним, але ще і кольоровим, що робить його вкрай привабливим у всіх відносинах. Само собою, що не обійшлося в Xiaomi Mi Band 4 і без інших компонентів, а входять в число таких акумуляторна батарея ємністю 135 мАг, одного заряду якої вистачає на 20 днів автономної роботи, модуль для постійного цілодобового вимірювання пульсу, а також, крім того, інтерфейс Bluetooth 5.0 LE для підключення до телефонів. Даний модуль забезпечує радіус роботи на рівні 50 метрів, але якщо смартфон такий сучасний стандарт не підтримує, в режимі зворотної сумісності буде працювати підтримка старішого.

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Корпус трекера має захист від води і пилу за стандартом IP68, завдяки чому з Xiaomi Mi Band 4 можна занурюватися під воду на глибину до 50 метрів, так як такий витримує тиск до 5 АТМ. Дисплей прикритий загартованим склом, подряпати яке при звичайному повсякденному використанні майже неможливо. За допомогою додатка Mi Fit для Android і iOS можна використовувати безліч різних можливостей, в тому числі змінювати циферблат на будь-який бажаний. Повна зарядка трекера займає трохи більше ніж півтори години, але зате зарядний пристрій входить в комплект поставки, а це дуже великий і значимий плюс, так як не доведеться докуповувати що-небудь окремо. Є в цьому наручному гаджеті і ще одна особливість.

Xiaomi Mi Band 4

Нею є чіп NFC, що дозволяє проводити оплату покупок в магазинах і розплачуватися за проїзд у громадському транспорті. Проте, в силу загадкових обставин, працює такий в Xiaomi Mi Band 4 виключно з платіжною системою Mi Pay, а вона доступна тільки в Китаї. Чомусь китайська корпорація не стала додавати підтримку Google Pay чи іншої міжнародної системи обробки платежів, хоча фізично ніяких обмежень для цього немає. Тому якщо ви ще не придбали цей гаджет, то головною причиною відмовитись від покупки Xiami Mi Band 4 є те, що ще до кінця року вийде Mi Band 5, який отримає повноцінний NFC, з можливістю оплати в Україні.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button