Новини

Xiaomi Mi Band 5 позбавиться головного недоліка 4-го покоління

У червні нинішнього року компанія Xiaomi представила трекер фізичної активності Mi Band 4 у вигляді браслета. У Китаї пристрій вийшов з модулем NFC, проте версія гаджета для глобального ринку підтримку цієї технології не отримала.

Як тепер повідомляється, Xiaomi працює над фітнес-трекером Mi Band 5. Новинка буде пропонуватися з підтримкою бездротової передачі даних малого радіусу дії NFC не тільки в КНР, але і в інших регіонах. Іншими словами, наявність NFC буде передбачено для глобальної модифікації браслета.

Відомо також, що Mi Band 5 в порівнянні з попередником зможе похвалитися більш міцним корпусом, який забезпечить поліпшені експлуатаційні характеристики.

Xiaomi Mi Band 5

Очевидно, як і нинішній браслет Mi Band 4, новинка буде оснащена кольоровим сенсорним дисплеєм і датчиком частоти серцевих скорочень (ЧСС).

Інша інформація про модель Mi Band 5 поки відсутня. Але йдеться про те, що офіційна презентація гаджета відбудеться у другому кварталі наступного року.

До речі, потрібно відзначити, що саме Xiaomi лідирує на ринку носимих на зап’ясті пристроїв. За оцінками IDC, в другому кварталі нинішнього року компанія реалізувала 5,9 млн таких виробів, зайнявши 17,3% світового ринку.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button