Новини

Київстар запустив “ідеальний” тариф для користувачів інтернету

Багато спілкуєтеся? Не уявляєте свого життя без соцмереж та месенджерів? Компанія Київстар вирішила запропонувати ідеальний тариф для таких цілей. В нього входить безлімітний доступ до соціальних мереж (Facebook, Instagram, Twitter) та месенджерів (Telegram, Skype, Viber, Whatsapp, Messenger).

В тариф також входять 4000 МВ швидкісного мобільного інтернету на інші потреби. При вчасному поповненні рахунку на необхідну суму (100 грн), додатково вам нараховується 2000 МВ мобільного інтернету.
Ну звісно, як без необмежених дзвінків в мережі Київстар. Для спілкування з абонентами інших операторів та на номери Італії, Польщі і Росії надається 60 хв/місяць.

Також в тариф входить трафік з освітніх сайтів. Читайте та переглядайте будь-що з таких сервісів, як Prometheus, Wikipedia, Smart Kyivstar). Трафік з даних джерел не тарифікується.

Чудовою новиною для меломанів та й загалом для всіх хто полюбляє послухати музику є те що до тарифу входить використання музичних сервісів(YouTube Music, Apple Music, Радіо Київстар, Звук) без тарифікації трафіку. В подальшому обіцяють збільшення кількості сервісів для прослуховування музики.

До послуг тарифу також входить використання ресурсів:

  • Kyivstar Go TV Light – цілком легальний сервіс для справжніх поціновувачів хорошого кіно;
  • Київстар Футбол Легкий – корисний для фанатів футболу;
  • Star Guard Lite – стане вашим помічником на Android-смартфоні, захистить його від шкідливих програм, файлів та вірусів, допоможе непотрібні файли котрі гальмують роботу девайсу.

Як підключити цей тариф?

Придбати та активувати стартовий пакет із цим тарифним планом. Крім того, ви можете подати заявку на зміну тарифного плану, якщо купили стартовий пакет з іншим тарифом.

Якщо ви вже абонент Київстару, то вам залишається зателефонувати 477*1 або використати систему «Мій Київстар», та змінити тариф на «Безлім Месенджери»


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button