Новини

Прошивка на базі Android 10 для Samsung Galaxy Note 9 вже готова

Запуск програми бета-тестування фірмової оболонки One UI 2.0 на Android 10 для користувачів флагманських смартфонів Galaxy S10 повинен відбутися зовсім скоро. А тепер стало відомо, що компанія вже почала роботу над прошивкою на основі свіжої версії Android і для торішнього Galaxy Note9.

Про це повідомив ресурс GalaxyClub. За даними джерела, свіжа тестова прошивка під номером N960FXXU3DSJ3 для Galaxy Note9 вже не базується на Android 9 Pie. На це вказує перехід з літери C на букву D в номері прошивки.

Samsung Galaxy Note 9

Поява такої прошивки не означає швидкого запуску програми тестування для користувачів Galaxy Note9. Проте, можна припустити, що в кінці кінців смартфон потрапить в неї. У минулому році, наприклад, Samsung включила Galaxy Note8 в програму тестування Android Pie beta.

Поки найбільш ймовірними кандидатами на бета-тест, крім Galaxy S10, Galaxy S10e і Galaxy S10 +, стали Galaxy Note10, Galaxy Note10 +, Galaxy Note 9, Galaxy S9 і Galaxy S9 + . Програма повинна запрацювати до кінця жовтня як мінімум в Кореї .


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button