Новини

Lifecell запустив дешевий тариф з рекордною кількістю хвилин та мегабайт

Чим більш привабливі в усіх відношеннях умови обслуговування пропонує будь-якої стільниковий оператор, тим більше людей захочуть їх використати на постійній основі. Це цілком очевидно, адже чим менше потрібно платити, і чим більше буде можливостей, тим більш вигідним для себе знайдуть таку пропозицію всі абоненти. Саме на це вирішила зробити ставку компанія Lifecell, яка запустила дешевий тарифний план з 20 ГБ мобільного інтернету і 500 хвилинами дзвінків. Втім, це далеко не все, чим він може приємно порадувати. Це не якась тимчасова акція, а цілком собі постійна пропозиція.

Щомісяця в рамках тарифу “Інтернет жара”, який коштує 60 грн, клієнт стільникового оператора Lifecell отримує 500 хвилин розмов на будь-які номери по всій Україні, включаючи звичайно ж навіть міські. Щоб використовувати весь цей пакет, що надається на один місяць, потрібно дуже сильно постаратися. В іншому, тарифний план здатний похвалитися 20 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, причому досягати вона може значення в цілих 300 Мбіт / с. Витрачати трафік можна на фільми, серіали, веб-сайти, а також на будь-які інші цілі і потреби без будь-яких обмежень. В рамках тарифу також пропонується повний безлім в соціальних мережах Facebook и Facebook Меssenger, Instagram, Twitter. 

Не обійшлося в тарифному плані і без 100 повідомлень SMS, доступних для відправки на будь-які номери України, вартість такого пакету складає 2 гривні на день. 

Lifecell

Як підключити тариф

Вартість переходу – 100 грн (враховуючи всі податки та збори).

Перехід доступний шляхом дзвінка на короткий код *725#, на номер 5433 (безкоштовно в межах України), на офіційній web-сторінці lifecell та в меню *141#1.png або зверніться до менеджера в одному з магазинів lifecell

При наявності заборгованості на рахунку, перехід на будь-який інший тарифний план недоступний до моменту повного погашення заборгованості.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button