Новини

Xiaomi Mi 10T отримав сильного конкурента ще до виходу

Обговорення
Xiaomi Mi 10T

Перший смартфон Xiaomi з підтримкою підтримкою неавтономної (NSA) і автономної (SA) архітектур 5G буде представлений в грудні цього року. Тим часом компанія Realme вже почала готувати громадськість до анонсу конкурента у власному виконанні.


Відмінно зарекомендувавший себе мережевий інформатор Мукул Шарма (Mukul Sharma) на своїй сторінці поділився першим тизером смартфона Realme X50 5G, який повинен скласти конкуренцію Xiaomi Mi 10T і Xiaomi Mi 10T Pro.

Realme X50 5G

Вихід Realme X50 5G очікується тільки в наступному році, але ми вже знаємо, що смартфон теж буде працювати в мережах п’ятого покоління (NSA і SA), а його фронтальна камера буде подвійною і врізаною в екран. Точно як у Xiaomi Mi 10T.

Realme в цьому році охрестили убивцею Xiaomi, так що логічно припустити, що Realme X50 5G буде намагатися потіснити на ринку саме модель Xiaomi Mi 10T.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Huawei MatePad Pro – найпотужніший планшет на базі Android

В минуле

Xiaomi Mi Band 5 – “народный” аналог Apple Watch

В майбутнє

Також буде цікаво