Ідеальний Xiaomi Mi 9s в Україні популярний не буде

Зараз на головній

Під загадковим номером M1908F1XE ховається ніщо інше, як нова модель смартфона від Xiaomi. У базі даних Китайського центру сертифікації телекомунікаційного обладнання вдалося знайти інформацію про смартфон Xiaomi Mi 9s.


Ще взимку 2019 року у світ вийшла модель Xiaomi Mi 9, а вже зараз виробник збирається її відновити і випустити більш досконале пристрій, якому вдасться підкорити серця багатьох шанувальників якісних девайсів. За зовнішніми характеристиками Xiaomi Mi 9 і Xiaomi Mi 9s нічим не відрізняються за винятком двох деталей: відсутність кнопки ІІ на лівій грані, а також товщиною корпуса (Mi 9s товще на 1,34 мм).

А ось «начинка» у нового смартфона інша. Акумулятор буде потужнішим на 700 мАг, що в цілому дасть 4 000 мАг. Варто згадати про плани розробників оснастити новинку найшвидшою бездротовою зарядкою – 45 ват. Флагман буде оснащений 6,39 “дисплеєм з топовою роздільною здатністю 2560 x 1440 пікселів з частотою оновлення 90 Гц. У камеру буде інтегрована функція оптичної стабілізації.

[image lightbox=”1″ caption=”Xiaomi Mi 9s”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/Xiaomi-Mi-9s.jpg[/image]

Мабуть, однією з найголовніших особливостей Xiaomi Mi 9s стане підтримка 5G. Раніше розробник вже випустив смартфон, який підтримують п’яте покоління мобільного зв’язку. Ним стала модель Xiaomi Mi MIX 3 5G. Незважаючи на те, що майбутня модель флагмана на папері виглядає чудово і її технічні показники можуть задовольнити будь-якого споживача, все ж ідеальний Xiaomi Mi 9s в Україні популярним не буде. На даний момент в нашій країні жоден оператор на надає послуги 5G зв’язку, більше того, його навіть не тестують.

Зв’язок останнього покоління з’явиться в Україні не раніше 2022 року, тому Xiaomi Mi 9s так і не здобу славу в нашій країні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «lifecell» запустил лучший на рынке тарифный план по очень низкой цене

Мобильный оператор Lifecell, не оставляющий попыток догнать остальных операторов «большой тройки», не перестает радовать абонентов дешевыми тарифами. Такими, как...

Більше схожих статей