Новини

Ідеальний Xiaomi Mi 9s в Україні популярний не буде

Під загадковим номером M1908F1XE ховається ніщо інше, як нова модель смартфона від Xiaomi. У базі даних Китайського центру сертифікації телекомунікаційного обладнання вдалося знайти інформацію про смартфон Xiaomi Mi 9s.

Ще взимку 2019 року у світ вийшла модель Xiaomi Mi 9, а вже зараз виробник збирається її відновити і випустити більш досконале пристрій, якому вдасться підкорити серця багатьох шанувальників якісних девайсів. За зовнішніми характеристиками Xiaomi Mi 9 і Xiaomi Mi 9s нічим не відрізняються за винятком двох деталей: відсутність кнопки ІІ на лівій грані, а також товщиною корпуса (Mi 9s товще на 1,34 мм).

А ось «начинка» у нового смартфона інша. Акумулятор буде потужнішим на 700 мАг, що в цілому дасть 4 000 мАг. Варто згадати про плани розробників оснастити новинку найшвидшою бездротовою зарядкою – 45 ват. Флагман буде оснащений 6,39 “дисплеєм з топовою роздільною здатністю 2560 x 1440 пікселів з частотою оновлення 90 Гц. У камеру буде інтегрована функція оптичної стабілізації.

[image lightbox=”1″ caption=”Xiaomi Mi 9s”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/Xiaomi-Mi-9s.jpg[/image]

Мабуть, однією з найголовніших особливостей Xiaomi Mi 9s стане підтримка 5G. Раніше розробник вже випустив смартфон, який підтримують п’яте покоління мобільного зв’язку. Ним стала модель Xiaomi Mi MIX 3 5G. Незважаючи на те, що майбутня модель флагмана на папері виглядає чудово і її технічні показники можуть задовольнити будь-якого споживача, все ж ідеальний Xiaomi Mi 9s в Україні популярним не буде. На даний момент в нашій країні жоден оператор на надає послуги 5G зв’язку, більше того, його навіть не тестують.

Зв’язок останнього покоління з’явиться в Україні не раніше 2022 року, тому Xiaomi Mi 9s так і не здобу славу в нашій країні.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button