Новини

Бюджетник від Xiaomi з камерою на 108 Мп виходить вже в жовтні

Тиждень тому добре себе зарекомендувавший інсайдер під ніком Xiaomishka поділився чутками про те, що смартфон Xiaomi Mi CC9 Pro повинні представити 24 жовтня.

Сьогодні інший перевірений інсайдер, не розкриваючи своїх інформаторів, підтвердив цю інформацію. Індійський мережевий інформатор Мукул Шарма (Mukul Sharma) щойно повідомив, що презентація цього очікуваного багатьма смартфонами дійсно відбудеться вже через 2 тижні.

Раніше стало відомо, що Xiaomi Mi CC9 Pro проходить під модельними номерами M1910F4E в Китаї і M1910F4G в Європі. Смартфон буде побудований на базі однокристальної системи Snapdragon 730G.Xiaomi Mi CC9 ProЙого головною особливістю стане наявність в основній камері головного датчика зображення Samsung розширенням 108 Мп, який також буде встановлений в дорогому концептуальному смартфоні Xiaomi Mi Mix Alpha.Ось тільки останній повинен вийти тільки на початку наступного року, а перший комерційний доступний смартфон з 108-мегапіксельною камерою Xiaomi випустить на ринок уже до кінця місяця.

Іншою особливістю смартфона має стати програмне забезпечення камери, яке оптимізуються фахівцями компанії Meitu.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button