Новини

Знайдено новий метод установки Google Play на Huawei Mate 30 Pro

Через санкції з боку влади США, компанії Huawei втратила можливість офіційно встановлювати сервіси і додатки Google на свої нові смартфони, в тому числі, флагманські Huawei Mate 30.

Проте, користувачі знаходять способи самостійно встановити Google Play Store на Huawei Mate 30 і Mate 30 Pro. Минулого тижня був закритий метод обходу санкцій за допомогою стороннього додатка LZ Play . Але святе місце порожнім не буває і був винайдений новий спосіб. 

Його розкрили в співтоваристві мобільних розробників XDA Developers. Він досить простий, як і все геніальне. Для цього буде потрібно створити резервну копію за допомогою HiSuite, фірмового сервісу Huawei. Після створення резервної копії, в нього вставляються файли з додатками Google. Потім смартфон відновлюється з цього бекапа, при цьому користувачу треба переконатися, що активована галочка відновлення системних налаштувань. 

Після цього смартфон перезавантажується, користувачеві треба очистити кеш в додатках Google перед видачею їм необхідних дозволів, і вуаля! Головною проблемою залишається «непрохідність» тесту безпеки SafetyNet. 

Працездатність методу на Huawei Mate 30 або the Honor 9X Pro поки не підтверджена. 

Незабаром після публікації методу на XDA Developers, джерела на завантаження файлів з додатками Google перестали працювати. Проте, сам метод залишився в силі як концепт.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button