Новини

Покупці нових Apple Watch масово скаржаться на проблеми з автономністю

Розумний годинник Apple Watch Series 5 мало змінився відносно попередньої моделі, але отримав функцію AlwaysOn Display. Apple підійшла до питання грунтовно, не просто додавши функцію, а оснастивши годинник новим екраном, який в режимі AOD знижує кадрову частоту до 1 Гц.

Це дозволило компанії заявити, що нова модель має ту ж автономність, що і попередня, хоча ємність акумулятора майже не змінилася. І перші тести нібито підтверджували заяви купертінцев, однак тепер, коли з моменту старту продажів уже пройшов якийсь час, стало ясно, що все трохи не так.

Наприклад, на форумі MacRumors є гілка з промовистою назвою «Terrible battery life», яка на даний момент налічує вже 38 сторінок. Там власники Watch Series 5 скаржаться на погану автономність. Причому там чимало тих, хто перейшов на нову модель з Watch Series 4.

Apple Watch 5

Цікаво те, що є люди, які скаржаться на аналогічні проблеми з іншими моделями розумних годинників Apple. У цьому випадку користувачі грішать на watchOS 6, так як до поновлення все було добре.

При цьому історії користувачів, які відключили AOD в новій моделі і отримали нормальну автономність, натякають на те, що справа не в прошивці. З іншого боку, один з користувачів, оновившись на watchOS 6.0.1, стверджує, що автономність прийшла в норму.

Таким чином, поки можна констатувати факт, що з автономністю на Watch Series 5 є проблеми, але не дуже зрозуміло, з чим вони пов’язані.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button