Новини

Xiaomi Mi 10 повинен абсолютно точно вразити покупців

Добре зарекомендувавший себе індійський інсайдер Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore) на своїй сторінці в Twitter поділився крупинками інформації про наступне флагмані компанії Xiaomi.

Мова йде не про новий концептуальний смартфоні Xiaomi Mi Mix Alpha, який може затриматися до наступного року, а про флагман для широкої аудиторії, тобто про Xiaomi Mi 10.

Мережевий інформатор має відомості про те, що Xiaomi Mi 10 буде випущений в квітні наступного року. За всіма параметрами він буде краще Xiaomi Mi 9. Виробник більше не поступить з шанувальниками так, як, наприклад, при переході від Xiaomi Mi 8 до Xiaomi Mi 9, коли камер стало більше, роздільна здатність збільшилася, а оптичну стабілізацію, яка була у торішньої моделі , чомусь в новий флагман додати «забули».

Xiaomi Mi 10
Xiaomi Mi 10

Джерела вже зараз стверджують, що для Xiaomi наступний флагман Xiaomi Mi 10 стане дуже важливим смартфоном, який створюється з особливою увагою до всіх деталей. Саме ця модель покаже, чого компанія домоглася за 10 років з моменту свого заснування. Не виключено, що смартфон випустять на річницю компанії, яка була заснована 6 квітня 2010 року.

Від нового флагмана варто очікувати наявності однокристальної системи Snapdragon 865, 12 ГБ оперативної пам’яті, підтримки мереж 5G, екрану без вирізів, а також флагманської камери.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button