Новини

За 5G зв’язок будуть змушені платити всі користувачі інтернету

Розгортання мереж 5G вимагає великих вкладень від мобільних операторів. Інколи навіть виходить так, що самі вони не здатні розгорнути потрібну інфраструктуру. Тому в деяких країнах зменшили їх витрати загальним податком на інтернет-користувачів


Міністерство комунікацій Японії розробило план, як зменшити витрати мобільних операторів на розгортання 5G. Всіх інтернет-користувачів в країні зобов’язали платити щомісячну абонплату, пише Asian Review .

Спочатку сума буде невеликою – кілька ієн на місяць. Її будуть виплачувати всі користувачі інтернету за підтримку працездатності національної оптоволоконної мережі. Її розширення необхідно для забезпечення масштабного покриття території країни зв’язком покоління 5G. Поширення цієї плати на всіх користувачів інтернету в країні, а не тільки мобільних абонентів, дозволяє зменшити витрати кожного користувача. Збором грошей будуть займатися самі мобільні оператори.

[adsforwp id=”10622″]

Сьогодні в Японії близько 700 000 домогосподарств, які не мають доступу до оптоволоконної мережі. Уряд країни хоче, щоб нові внески дозволили до березня 2024 року зменшити це число до 180 000.

В Україні розгортання мереж 5G заплановане на наступний рік. Хтозна, можливо і в нашій країні придумають щось подібне.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button