Новини

З Sony PlayStation 5 можна буде поговорити та порадитись

Обговорення
PlayStation 4

Здається, крім потужного заліза, в PlayStation 5 може з’явитися ще дещо інноваційне. Мова про унікального голосового помічника PlayStation Assist. Він буде відрізнятися від уже існуючих тим, що зможе допомагати геймеру прямо в ході гри – наприклад, відзначаючи на карті найближчу аптечку. Відповідний патент вже зареєстрований компанією Sony.


«Наприклад, якщо гравець десь застряг, він зможе запросити допомогу у голосового асистента. Останній може видати підказку у формі тексту, аудіо або відео », – йдеться в патенті.

Документ також пояснює, що голосовий помічник буде використовувати технології глибокого навчання – тобто, мова йде про самонавчальний штучний інтелект. Крім того, в ньому згаданий мобільний асистент – спеціальний додаток для смартфона, за допомогою якого можна буде безпосередньо звертатися до PlayStation Assist.

Варто відзначити, що мова поки йде тільки про патент – поява перспективної технології в новому поколінні консолей виробником ще не підтверджена.

джерело: eurogamer.net

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy S11 принесе справжню революцію на ринок смартфонів

В минуле

Новина про Xiaomi Mi Mix 4 розчарувала мільйони покупців

В майбутнє

Також буде цікаво