Новини

iPhone 11 Pro Max зійшовся в битві з Samsung Galaxy Note10

Як відомо, нові смартфони Apple отримали по 4 ГБ ОЗУ. Це трохи за сучасними мірками, але iOS працює не так, як Android, тому часто користувачі iPhone не скаржаться на брак оперативної пам’яті.

Втім, це не заважає порівняти iPhone 11 Pro Max і Samsung Galaxy Note10 + в тесті на швидкість запуску додатків, що і зробив ютюбер PhoneBuff.

Відзначимо, що апарат корейського гіганта мав 12 ГБ ОЗУ, тобто втричі більший обсяг.

Як бачимо, на першому колі флагман Apple виявився швидшим конкурента, що є більше заслугою продуктивності платформи і оптимізації ОС. А ось на другому колі якраз показує себе обсяг ОЗУ, хоча і оптимізація тут так само важлива.

Як бачимо, незважаючи на те, що Galaxy Note10 + відставав за підсумками першого кола на 10 секунд, в результаті виграв саме він, випередивши флагман Apple на шість секунд в цілому і на 15 секунд за підсумками окремо другого кола. На відео добре видно, що причина – вивантажені з ОЗУ додатки на iPhone, тоді як у Galaxy абсолютно всі програми залишилися в пам’яті – звідси і величезна різниця на другому колі.

Так, можна довго кричати про те, що порівняння некоректне, адже у флагмана Samsung оперативної пам’яті втричі більше. Але це апарати одного рівня, приблизно однієї ціни і одного позиціонування, так що порівняння більш ніж коректно. До того ж, ніхто не заважав Apple встановити в свої новинки більше ОЗУ.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button