Новини

iPhone 12 може виглядати саме так: відео

Добре зарекомендувавший себе мережевий інформатор Бен Гескін (Ben Geskin), який часто публікує достовірну інформацію про майбутні анонси і рендери майбутніх новинок, виклав в соціальну мережу Twitter відеоролик, що демонструє дизайн майбутнього смартфона Apple.

У мережі вже з’являлися чутки, що в 2020 році компанія Apple повернеться до полюбившогося багатьом дизайну iPhone 4 . Про це розповів аналітик Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), відомий своїми зв’язками в ланцюжку виробничих поставок Apple. За його даними, металева рамка iPhone 12 відрізнятиметься від того, що ми бачили в останні роки, і виявиться схожа на що використовувалася в iPhone 4.

Гескін вже публікував рендери , що показують, як на його думку буде виглядати iPhone 2020 року – без вирізу екрана. У новому ролику показаний саме такий дизайн, плюс рамка, як у iPhone 4, а також додана часопролітна камера ToF в основну камеру на задній панелі.

Що ж, таке можливо, тільки якщо Apple вирішиться на відмову від «чубчика» і зможе розмістити всі потрібні датчики у верхній рамці. Подивимося, чи піде Apple на таке, після того, як вона кілька років доводила всім «зручність» вирізів на екрані. Втім, за однією з версій, у 2020 році Apple відмовиться від сканування особи користувача Face ID на користь підекранного сканера відбитків пальців Touch ID. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button