Новини

Зовнішній вигляд iPhone 12 повернеться до першоджерел

Поточному поколінню iPhone прогнозують трохи кращий попит, ніж був у попереднього. В першу чергу завдяки iPhone 11, який став дешевше, але і старші моделі повинні продаватися трохи краще.

Тим часом, ми маємо ситуацію, коли Apple вперше для себе три роки поспіль не змінює дизайн смартфонів. Так, якщо говорити про iPhone XR і iPhone 11, то тут все в порядку, так як в 2017 році подібної моделі не було, а ось для iPhone X, iPhone XS і iPhone 11 Pro якраз має місце відсутність звичного зміни дизайну раз в два роки.

Так, в цьому році суттєво змінився зовнішній вигляд блоку основної камери, але в цілому смартфон (iPhone 11 Pro) залишився рівно тим же, яким був у 2017 році його попередник.

Але в наступному році, згідно з усіма чутками, нас нарешті очікують зовсім нові смартфони. По-перше, наступник iPhone 11 Pro стане менше, а наступник iPhone 11 Pro Max – більшими. Точніше, це стосується їх екранів, а що буде з корпусами, поки можна лише гадати.

iPhone 11

Тепер же відомий аналітик Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) стверджує, що зміни в дизайні дійсно будуть серйозними. Зокрема, Apple буде використовувати для новинок зовсім іншу металеву рамку. Вона нібито буде схожа на те, що було в iPhone 4. До слова, багато хто до цих пір вважають саме iPhone 4 і 4s найкрасивішими за всю історію Apple.

Крім того, що матеріал зміниться зовні і тактильно, при виробництві будуть використовуватися інші технології.

Це призведе до того, що металевий каркас і скляна частина корпусу суттєво подорожчають: максимум на 50-60% і 40-50% відповідно. Чи призведе це до подорожчання самих смартфонів, поки невідомо.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button