Новини

Lifecell запустив “щедрий” тариф за 20 гривень на місяць

Чим більш вигідні умови обслуговування пропонує будь-яка компанія, тим ширше коло людей захоче їх використовувати на постійній основі, і в цьому немає абсолютно нічого дивного, адже навряд чи навіть багаті добре забезпечені люди з великим достатком хочуть переплачувати за те, на чому можна заощадити гроші. Саме на це вирішила зробити ставку телекомунікаційна компанія Lifecell, будучи одним з учасників «великої трійки». Вона побачила в цьому можливість для себе залучити якомога більше нових клієнтів, а значить і підвищити прибуток в довгостроковій перспективі. Для цього компанія запустила пільговий тарифний план, використання якого обходиться всього в 20 гривень щомісяця.

Це не якась тимчасова акція чи спеціальна пропозиція. Це звичайний тарифний план, який вже доступний для підключення, але на жаль не по всій території України. Він буде коштувати так мало завжди, принаймні до тих пір, поки Lifecell навмисно не захоче зробити його дорожче, але від такого підвищення цін не застрахований жоден тариф на ринку. В рамках тарифного плану стільниковий оператор надає своїм клієнтам 10 ГБ мобільного інтернету на швидкості до 100 Мбіт / с, 100 хвилин дзвінків на будь-які номери по Україні, в тому числі на міські. Також надається повний безліміт для спілкування в Facebook, Instagram та Twitter.

Lifecell

За 20 гривень на місяць клієнт отримує безлімітні дзвінки всередині мережі Lifecell, завдяки яким спілкуватися з іншими абонентами компанії можна нескінченно багато і довго, і все це абсолютно безкоштовно. 

Підключити такий тариф можна в містах:

– Західної України : Чернівці, Калуш, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Ужгород, Мукачево та Рівне.

– Південної України: Нова Каховка, Кропивницький, Олександрія (Кіровоградська обл.), Світловодськ, Первомайськ (Миколаївська обл.), Мелітополь, Бердянськ та Енергодар.

– Східної України: Нікополь, Павлоград, Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут, Сєвєродонецьк, Мірноград, Покровск, Лозова (Харківська обл.), Ізюм, Лисичанськ, Рубіжне, Кременчук, Суми, Конотоп, Шостка та Лубни.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button