Новини

Популярність Windows 10 росте шаленими темпами

Обговорення
Windows 10

Коли в 2015 році Microsoft анонсувала ОС Windows 10, вона ставила перед собою амбітну мету – 1 мільярд установок нової системи до кінця 2018 року. Незважаючи на деяке запізнення, компанія повідомила, що вже близька до наміченої цифрі, а число користувачів «десятки» стрімко зросло.


За даними Microsoft, зараз Windows 10 встановлена на більш ніж 900 мільйонах пристроїв. Компанія відзначила високий темп зростання користувацької бази даної ОС: у вересні 2018 роки кількість її установок досягла 700 мільйонів, в березні 2019 го – 800 мільйонів. Віце-президент корпорації Юсуф Мехді зазначив , що за останні 12 місяців на Windows 10 перейшло більше користувачів, ніж будь-коли раніше. Мільярда установок софтверний гігант розраховує досягти вже в 2020-му.

Варто відзначити, що в статистику компанії потрапляють не тільки ПК, ноутбуки і планшети. Враховуються і супутні пристрої, включаючи ігрові консолі Xbox One, окуляри доповненої реальності HoloLens і інтерактивні дошки Surface Hub. Не варто забувати про швидке припинення підтримки Windows 7, користувачі якої активно мігрують на нову версію ОС.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Київстар запустив “ідеальний” тариф для користувачів інтернету

В минуле

В продажу поступив найдешевший iPad на A10 Fusion

В майбутнє

Також буде цікаво