Статті

Навіщо потрібний килимок для миші, якщо без нього все нормально

Килимок для миші увійшов у наше життя з однієї причини — раніше миші були механічні. Усередині корпусу була прогумована сталева кулька — від її руху поверхнею переміщався курсор.


Специфіка механічної миші така, що без гумового килимка кулька прослизатиме по поверхні столу. Напевно, серед наших читачів є ті, хто сильно мучився з таким маніпулятором, коли не було килимка або він втрачав свої властивості.

Сучасна миша може бути як класичною оптичною, в якій використовується світлодіод та фотодатчик, так і лазерною – у ролі випромінювача лазерний промінь. Лазерна миша має дуже високу точність на відміну від оптичної і на цьому, мабуть, вся різниця.

Перевага сучасних мишок у тому, що для роботи підійде будь-яка рівна поверхня. Проте є низка нюансів.

  •  Будь-яка миша дряпатиме стіл або залишатиме пластмасові сліди на поверхні. Згодом місце столу, яким «їздила» миша, виглядатиме некрасиво. Звичайно, тут все залежить від поверхні столу, але все ж таки;
  • Грамотно створений килимок покращить точність миші. Це може бути необхідним для геймерів, дизайнерів, архітекторів і для всіх областей, де потрібна висока точність переміщення курсору. Як правило, максимальна точність буде на однотонному килимку;
  • Будь-яка оптична миша з часом може засмічитися, що призведе до неточностей руху та стрибків курсору. Килимок дозволить мінімізувати забруднення оптичного отвору;
  • Килимки з подушкою для зап’ястя дозволяють зробити роботу за комп’ютером зручнішою та приємнішою. Болять руки від мишки? Спеціальний килимок допоможе зробити комфортний ухил між кистю та столом – рука хворіти не буде.

Сучасні килимки для миші бувають як пластикові, так і гумові та можуть бути оснащені додатковими функціями, які розширює функціонал комп’ютера:

  • Килимок може виконувати роль USB хаба і мати кілька гнізд підключення до USB;
  • Килимок може мати функцію бездротової зарядки для смартфона;
  • Килимок з RGB підсвічуванням внесе незвичайні нотки в інтер’єр.

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button