Новини

Київстар пропонує дешевий тариф з 84 Гб 4G інтернету

Вже доволі давно компанія «Київстар» представила досить вигідний тариф, про який знають далеко не всі. Його вартість складає 55 грн на 4 тижні, за які отримуєте: 84 Гб 4G інтернету (3Гб на день, після використання швидкість  падає до 2G) та безлімітні дзвінки в мережі Київстар, 100 хвилин на інші оператори, а також дзвінки закордон. Діє така воістину смачна пропозиція на території Західної України: Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька області.

Як підключити тариф?

Підключити даний тариф можуть тільки користувачі з указаних вище областей. Подробиці можна дізнатись за телефоном 466. Також потрібно, щоб на рахунку було більше 55 гривень. Якщо ви вже перебуваєте на цьому тарифі, але у вас немає достатньої суми на рахунку для його підключення послуг, умови будуть змінюватись: безлімітні дзвінки і 100 МБ інтернету за 5 грн/день. Ця плата зніматиметься щоночі з 00:00 до 03:00, допоки на рахунку не буде 55 грн для підключення Z-тарифу. Абонплата знімається щомісяця в той самий день. Якщо поповнили 1 вересня, то наступного разу – 1 жовтня вночі. Тому зручніше поповнювати рахунок раніше.

Середня вартість тарифу на день становить 1,96 грн. Сюди входять не тільки дзвінки, але й повідомлення.

Якщо Ви любитель обмінюватись SMS-ками, то Z-тариф пропонує пакет 100 штук за 2 грн. Після вичерпання ліміту – 2 грн за 10 SMS. Підключається ця функція одразу після відправлення першого повідомлення. Те саме стосується і MMS.

Київстар

Де діє тариф?

Необхідно бути уважним при виборі тарифу, бо деякі з них діють в певних регіонах. Z-тариф охоплює:

  • Волинська область (Ківерцовський, Луцький (плюс м.Луцьк) райони);
  • Закарпатська область (Береговський, Великоберезнянський, Воловецький, Мукачевський, Перечинський, Свалявський, Ужгородський (плюс м.Чоп) райони);
  • Івано-Франківська область (Долинський (і м. Болехов), Калуський (плюс м. Калуш), Тисменицький (плюс м. Івано-Франківськ), Тлумацький райони);
  • Чернівецька область (Заставновський, Кицманський, Новоселицький (плюс м. Чернівці), Хотинський райони).

Зверніть увагу: якщо Ви на момент підключення тарифу находитесь за межами домашнього регіону, будуть діяти інші умови: безлім дзвінки на Київстар, 100 МБ Інтернету за 5 грн/день.

Для уточнення деталей тарифу перейдіть на офіційний сайт або зателефонуйте 466.

Для перевірки коштів: *111#
Для перевірки залишку мегабайтів: *112#


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button