Новини

Всі версії Huawei Mate 30 не можна буде купити майже по всій Європі

19 вересня в Мюнхені відбудеться презентація смартфонів сімейства Huawei Mate 30, що включає моделі Mate 30 Lite, Mate 30 і Mate 30 Pro.

Через триваючу торгову війни між США і Китаєм і внесенням Huawei в «чорний» список китайська компанія більше не має права використовувати сервіси Google в нових смартфонах, а це означає, що багато популярних сервісів і додатків не будуть доступні в нових моделях Mate.

Ресурс LetsGoDigital повідомив з посиланням на інсайдера в Huawei, що смартфони Huawei Mate 30 не будуть поставлятися в країни Центральної Європи. Це стосується всієї серії Mate 30, включаючи моделі Lite і Pro. Компанія Huawei прекрасно розуміє, що запуск в Європі дорогого high-end смартфона без встановлених додатків Google практично не має сенсу.

Huawei Mate 30 Pro

Google вже оголосила в кінці серпня 2019 року, що у неї немає необхідних ліцензій для забезпечення майбутніх смартфонів Huawei додатками Google. Потім Ван Ченглу, керівник відділу розробки програмного забезпечення Huawei Consumer Business Group, підтвердив в інтерв’ю австралійському новинному ресурсу Android Ausdroid, що смартфони Mate 30 дійсно вийдуть без встановлених додатків Google. Тому такі сервіси, як Play Store, Gmail і Google Maps, будуть недоступні покупцям нових смартфонів китайської компанії.

 

Для жителів Китаю, де багато сервісів Google вже давно під забороною, в даний час є досить багато альтернативних додатків, тому тут не очікується якихось проблем з продажем Mate 30. У Європі, однак, все по-іншому, так як тут сервіси Google користуються великою популярністю. Мало хто з місцевих споживачів захочуть купити смартфон приблизно за 1000 євро без встановлених додатків Google.

Втім, невелика ймовірність того, що в деяких країнах Європи смартфони Mate 30 надійдуть у продаж, все ж існує .


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button