Новини

Камеру iPhone 11 Pro порівняли з іншими камерафонами

Нові смартфони Apple сьогодні стали зрозумілішими потенційним покупцям і просто зацікавленим. Сьогодні тематичні видання опублікували свої огляди новинок, так що ми можемо оцінити те, що дійсно важливо.

І так як більшість цікавлять камери, на них ми і сконцентруємося. Зокрема, за основу можна взяти огляд The ​​Verge, так як в ньому iPhone 11 Pro порівняли і з iPhone XS, і з Google Pixel 3, і з Samsung Galaxy Note10. Результати можна бачити на відео нижче.

Ймовірно, для того, щоб зробити якісь остаточні висновки, потрібно більше різних смартфонів і всі доступні фотографії в різних умовах, але дещо все ж можна сказати однозначно.

Однозначно камера в нових iPhone стала краще, ніж у минулого покоління. Це буде видно далеко не завжди і часом потрібно буде сильно наближати знімок, щоб побачити різницю, але все ж в ряді сценаріїв різниця помітна і без детального розгляду.

iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro

Деталізація зросла, причому часом досить відчутно. При цьому в деяких випадках iPhone 11 Pro все одно програє Pixel 3 або Note10, так що назвати його однозначним лідером порівняння було б невірно.

iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro

Окремо можна виділити нічний режим, який став набагато краще, ніж в минулому поколінні. Зокрема, деталізація в порівнянні з Pixel 3 часто набагато краще, але без порівняння з Huawei 30 Pro говорити повноцінно про нічний режим навряд чи варто.

Можна припустити, що в рейтингу DxOMark флагман Apple займе одне з перших місць, так як камера дійсно стала краще, та ще й обзавелася новим модулем. Але на підході і Pixel 4, і Mate 30 Pro, так що для повноцінних підсумків потрібно як мінімум дочекатися цих двох смартфонів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button