Новини

Смартфони Samsung отримають Android 10 швидше ніж очікувалось

У мережі з’явилася перша інформація про терміни поновлення прошивки флагманських смартфонів Samsung до Android 10. У цьому році власникам актуальних моделей не доведеться чекати свіжої збірки кілька місяців – компанія вже почала активне тестування свіжих прошивок з фірмовою накладкою OneUI 2.0.

За даними ресурсу XDA-Developers, південнокорейський вендор вже проводить внутрішнє тестування модифікованих версій Android 10 з фірмовою оболонкою OneUI 2.0. Інсайдерам вдалося з’ясувати кодові номери збірок: G975USQU2CSI5 для американської версії Galaxy S10 + і N975FXXU1BSI5 – для Galaxy Note10 + на мобільній платформі Exynos. У зазначеному наборі символів C / B в кінці послідовності означає Android 10, S – 2019 рік, I – вересень, а 5 – порядковий номер збірки.

Підтверджує зазначену інформацію і сайт технічної підтримки американського оператора зв’язку T-Mobile. Повідомляється, що Samsung вже протестувала близько 11 версій ПЗ на смартфонах лінійки Galaxy S10 з чіпсетами Snapdragon і Exynos. Графік розповсюдження оновлень до Android 10 для своїх пристроїв компанія імовірно оголосить на конференції для розробників Samsung Developer Conference вже в жовтні.

Якщо вас цікавлять як ідуть справи у інших виробників у плані оновлення до Android 10, тоді можливо вам буде цікава наша нова стаття на цю тему.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button