Новини

Xiaomi Mi 10T точно сподобається більшості покупців

Минулого місяця стало відомо про те, що Xiaomi Mi 10T буде оснащений здвоєною фронтальною камерою, яка врізана в активну область екрану. Тепер же з’явилися нові подробиці.

На форумі XDA-Developers виявили згадки цих характеристики в новій прошивці Xiaomi стосовно смартфону, який проходить під кодовою назвою Phoenix. Вважається, що мова йде саме про Xiaomi Mi 10T, хоча в підсумку може трапитися так, що це якийсь інший смартфон, так що до подібних чуток завжди потрібно ставитися з певною часткою скептицизму.

Смартфону Xiaomi Mi 10T приписують однокристальну систему Snapdragon, про що ми повідомляли вчора . Крім того, він повинен отримати екран з частотою оновлення картинки, яка складе 120 Гц. Якщо це так, то Xiaomi знову голосно заявить про себе, так як поки що такий екран ми бачили тільки в справжніх геймерських смартфонах, а такий функціонал точно сподобається більшості покупців.

Xiaomi Mi 10T

Крім того, новинка повинна отримати новий датчик зображення Sony IMX686, а її сканер відбитків буде розташовуватися на бічній панелі.

Презентація Xiaomi Mi 10T відбудеться вже в грудні цього року. З чуток, модель Xiaomi Mi 10T Pro піде на початку наступного року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button