Новини

Samsung Galaxy Fold 2 з гнучким екраном вийде в 2020 році

Обговорення
Samsung Galaxy Fold 2

Видання DigiTimes , посилаючись на джерела з ланцюжків поставок Samsung, повідомляє, що прийдешній складаний смартфон Galaxy Fold 2 буде випущений в 2020 році.


Виходячи з попередньої інформації, Samsung Galaxy Fold 2 буде оснащений 8-дюймовим дисплеєм, який згинається в середину, а також додатковим сенсорним дисплеєм з зовнішньої сторони. Крім збільшеної діагоналі екрана, особливістю апарату стане підтримка фірмового стилуса S Pen, як у смартфонів лінійки Galaxy Note.

Зауважимо, Samsung Galaxy Fold був анонсований ще в лютому 2019 року, але у зв’язку з проблемами з міцністю дисплея пристрій досі не було випущено . Пізніше в Samsung повідомили про виправили проблеми конструкції і готові до випуску смартфона. Проте, пристрій так і не надійшло в продаж. Ймовірно, південнокорейський виробник планує представити Galaxy Fold разом з Note 10 вже 7 серпня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy S10 +: вийшла нова версія для самих нетирплячих

В минуле

Xiaomi показала смартфон Mi A3 зсередини

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.