Новини

Redmi покаже новий флагман вже у четвер

Обговорення
Redmi Note 8 Pro

У китайського виробника Xiaomi очікуються гарячі тижні в решті вересня. Компанія вже підтвердила великий анонс 24 вересня, а тепер підшефний Xiaomi бренд Redmi пообіцяв щось цікаве в найближчі дні. 


Спочатку Redmi повідомила про запуск флагманського продукту в період між 17 і 23 вересня. Потім в офіційному магазині Xiaomi Mall з’явилося оголошення, що глава Redmi і за сумісництвом віце-президент Xiaomi Лю Вейбінг (Lu Weibing) проведе живу трансляцію 19 вересня. 

redmi

У тизерному постері також зроблений натяк на загадковий флагман. Більш того, обіцяно, що продажі почнуться в той же самий день. Виходячи з зображення, можна припустити, що мова йде про смартфон або подібний портативний пристрій. 

Раніше чутки повідомляли, що Redmi близька до випуску пристрою на основі флагманської платформи Snapdragon 855+. Втім, багато чого від живої трансляції чекати не варто, це може виявитися і нова колірна версія смартфона серії Redmi K20.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi 9 Lite надійшов у продаж, ціна приємно здивувала

В минуле

Vivo Nex 3 5G – смартфон з унікальним дисплеєм та топовою начинкою

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.