Новини

Huawei Mate 30 показав неймовірні можливості камери

До презентації HUAWEI Mate 30 залишаються лічені дні. Вирішивши підігріти інтерес покупців, компанія розкрила деякі особливості камери флагмана, продемонструвавши кілька захоплюючих відеороликів. Якщо все показане HUAWEI – правда, то за рівнем фотографічних можливостей смартфону просто не буде рівних серед конкурентів.


Компанія відзначає, що Mate 30 отримає камеру, яка «руйнує кордони часу і простору». Як запевняють представники HUAWEI, завдяки процесору Kirin 990 смартфон зможе знімати динамічні відео з неймовірно високою частотою кадрів.

Як приклад компанія наводить короткий відеоролик, на якому випущена стріла, проходячи через кільце, раптово сповільнюється. Побачене справді вражає. Компанія назвала цю функцію Mate 30 як «високошвидкісний режим фото». 

У тому ж HUAWEI Mate 20 Pro можливості slomo-зйомки досягають 960 кадрів в секунду. Схоже, що в Mate 30 частота кадрів буде істотно вище. Ще однією з особливостей флагмана буде поліпшена зйомка в умовах низької освітленості. Знову-таки, це стало можливим завдяки процесору Kirin 990, продуктивність якого збільшилася на 15% в порівнянні з попередником при такому ж зниженні енергоспоживання. Завдяки миттєвій постобробці за допомогою штучного інтелекту рендеринг фото і відео виходить на якісно новий рівень. 

Презентація HUAWEI Mate 30 з підтримкою 5G-мереж запланована на 19 вересня. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button