Новини

Список сервісів та технологій, яких позбулися в 2019 році

Обговорення
iTunes
Напередодні Нового року видання Tech Xplore склало список найбільш помітних онлайн-сервісів і технологічних продуктів, які припинили своє існування в 2019 році.
Першим в матеріалі згадується Google+. Він був запущений в 2011 році та став першою спробою компанії створити соціальну мережу. Платформа була інтегрована з іншими сервісами Photos, Hangouts і навіть YouTube. Google+ був закритий раніше терміну через проблеми, що призвели до витоку даних понад 50 млн користувачів.
Google+
Далі слідує Moviepass. Це був сервіс з місячними абонементами в кіно. Закрити його довелося через фінансові труднощі.
Не обійшовся список Tech Xplore і без iTunes. Про «смерть» сервісу компанія Apple оголосила на WDC 2019. Замінити його повинні були Apple Music, Apple TV і Apple Podcasts. На операційній системі Catalina сервіс вже знайти не можна. Також в матеріалі згадується поштовий додаток Inbox від Google.
Серед технологічних продуктів автори статті називають і бездротовий зарядний пристрій Apple AirPower Wireless Charging Mat, який так і не було випущено; навушники для сну Bose Sleepbuds; Blu-Ray-плеєри Samsung.
Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Штучний інтелект випереджує людський мозок на 3 %

В минуле

За громадянами почали стежити 17 таємничих дронів

В майбутнє

Також буде цікаво