Apple Music
Обговорення

Компанія Apple розширила список підтримуваних платформ, на яких доступний її стрімінговий сервіс Apple Music. Тепер слухати музику і радіостанції можна не тільки в десктопному клієнті iTunes і однойменних мобільних додатках, але і на будь-якому пристрої з браузером.


На даний момент Apple Music в браузері працює в режимі бета-тестування. Ніяких додаткових завантажень здійснювати не потрібно. Досить відкрити в браузері сторінку сервісу , пройти авторизацію за допомогою облікового запису Apple ID і приступити до прослуховування, отримавши доступ до власної медіатеки.

За запевненням Apple сервіс буде працювати в будь-якому браузері, незалежно від платформи. Веб-версія додатка практично повністю дублює функціональність класичних клієнтів: є список рекомендацій, радіостанції, плейлисти, функція «Поділитися» для відправки композицій іншим користувачам. 

В майбутньому Apple планує додати в веб-версію підтримку смарт-плейлистів, відеороликів і прямих трансляцій Beats 1. 

джерело: techradar.com

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Мегапопулярний Redmi K20 Pro пережив знущання блогера

В минуле

Red Dead Redemption 2 точно вийде на ПК

В майбутнє

Також буде цікаво