Новини

Samsung Galaxy A51 виявився не потужніше Galaxy A50

Обговорення
Samsung Galaxy A50

Смартфон Samsung Galaxy A50 став одним з найбільш продаваних в асортименті виробника, а в Європі і зовсім був найпопулярнішим як мінімум протягом одного кварталу.


Нещодавно Samsung випустила Galaxy A50s – оновлену версію свого бестселера, хоча продається вона далеко не на всіх ринках. І вже зараз ясно, що на зміну цим двом моделям прийде Galaxy A51. Можна очікувати, що дебютує він на початку наступного року, але в базу Geekbench він потрапив уже зараз, так що ми можемо оцінити його параметри.

Якщо вірити ПО, смартфон отримає SoC Exynos 9611, тобто майже те ж, що є у Galaxy A50. Різницю в продуктивності в реальних умовах навряд чи хтось відчує, так що через платформу міняти поточну модель на Galaxy A51 причин не буде.

Samsung Galaxy A51

Також ПО вказує на 4 ГБ оперативної пам’яті, які явно дістануться наймолодшій версії, і Android 10. У підсумку від Galaxy A51, ймовірно, варто очікувати поліпшення камери і більш ємного акумулятора.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi обіцяє підірвати ринок смартфоном Redmi K30 5G

В минуле

На Xbox Two (Scarlett) можна буде грати в ігри в 4K та 120 FPS

В майбутнє

Також буде цікаво