Статті

iPhone 11 Pro Max vs Samsung Galaxy Note 10+: битва титанів

Apple під час конференції 10 вересня 2019 року представила нову лінійку смартфонів, до неї входять iPhone 11, iPhone 11 Pro та iPhone 11 Pro Max. Останні два поділили між собою практично всю специфікацію (різняться за розмірами).

iPhone 11 Pro Max і Samsung Galaxy Note 10+ фактично є двома різними світами, тому порівнювати їх лоб в лоб є доволі важко, але давайте все ж спробуємо це зробити.

iPhone vs Note 10+: зовнішній вигляд

Дизайн – справа смаку. Однак у цьому випадку обидва смартфони мають свої сильні та слабкі сторони. Galaxy Note 10+ Galaxy трохи більше ніж iPhone 11 Pro max, принаймні, якщо мова йде про висоту – 162,3 проти 158 міліметрів. Ширина та товщина обох пристроїв однакові (77,2 / 77,8 міліметрів шириною та 7,9 / 8,1 мм товщиною відповідно для Note 10+ та iPhone 11 Pro Max). IPhone помітно важчий. Він важить 226 грам, тоді як конкурент “всього” 196. 

Note 10+

Якщо дивитись спереду, то легко помітити значно товстіші рамки iPhone, не кажучи вже про суттєве поглиблення, що приховує серію лінз та датчиків. Note 10+ має невелике “око” на екрані, але не кожен є шанувальником такого рішення. Як і вигнутого екрану взагалі, легко випадково щось натиснути, просто тримаючи телефон у руці.

iPhone 11 Pro Max vs Note 10+: дисплей

Трохи більші розміри пристрою також означають більший екран у Samsung Galaxy Note 10+. Він має діагональ 6,8 дюйма, а в iPhone 11 Pro Max ми знайде 6,5-дюймовий дисплей. Також щільність пікселів виступає на користь корейського пристрою. Роздільна здатність Galaxy Note 10+ – 1440×3040 пікселів, перетворюється на щільність пікселів – 498 пікселів на дюйм. 

iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro Max характеризується досить незвичайною роздільною здатністю екрану – 1242х2688 пікселів, що означає щільність 458 пікселів на дюйм. На обох екранах використовується технологія OLED та пропонується підтримка технології HDR. У цьому випадку слід вказати Samsung як “переможця”.

iPhone 11 Pro Max vs Note 10+: камера

За даними DxOMark, Samsung Galaxy Note 10+ пропонує сьогодні найкращу камеру серед усіх доступних смартфонів. Попередня модель Apple, iPhone Xs, все ще залишається в топ-10 на … 10-му місці. Однак цього року Apple досить сильно зосередилась на камерах, тому ситуація може змінитися. 

У iPhone 11 Pro Max є 3 камери, кожна з роздільною здатністю 12 мегапікселів, кожна з яких займається дещо різними завданнями завдяки трьом різним об’єктивам – теле, широкому та надширокому. Вони підтримуються декількома новими технологіями для Apple, включаючи нічний режим та “глибокий синтез”, що поєднує фотографії, зроблені за допомогою всіх трьох об’єктивів. 

iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro

Модуль камери в Samsung Galaxy Note 10+ складається з чотирьох елементів, один з яких – 3D-датчик ToF. Інші три камери: основна, ультрапанорамна та телеоб’єктив, мають роздільну здатність – 12, 16 та 12 мегапікселів відповідно. 

Теоретично обидва смартфони повинні робити фотографії подібної якості. Зі зрозумілих причин ми поки не можемо порівняти ефекти, але, схоже, iPhone 11 Pro Max може наблизитися до сьогоднішнього рекордсмена DxOMark. 

iPhone 11 Pro Max vs Note 10+: продуктивність

Galaxy Note 10+ використовує процесор Exynos 9825, що є еквівалентом Snapdragon 855. Він має вісім ядер і тактову частоту 2,7 ГГц. Але … це все одно може бути недостатньо порівняно з iPhone. Продуктивність процесора минулого року – A12 Bionic – вже випереджала конкурентів на папері. Однак слід відмітити, що сьогодні це не має великої різниці, адже і той, і інший смартфон добре впораються з усіма програмами, розробленими для їх систем. 

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Note 10+

Цьогорічні iPhone оснащені системами A13 Bionic, які забезпечують до 20% збільшення потужності порівняно з процесорами моделей Xs, Xs Max та Xr. Це означає, що ми фактично маємо справу з найшвидшим смартфоном у світі. 

iPhone vs Note 10+: акумулятор

Хоча в це важко повірити, в цьому році, здається, iPhone 11 Pro Max може працювати довше, ніж найпотужніший Samsung, або хоча б однаковий проміжок часу, хоча поки що ми порівнюємо цифри лише на папері. Новий iPhone не важчий без причини, ми знайдемо в ньому дещо довший акумулятор, ніж рік тому, а сам процесор – краще керує споживанням енергії. Тім Кук гарантує, що iPhone 11 Pro Max зможе витримати до 5 годин довше, ніж Max Xs на одному заряді. Це не стільки крок, скільки реальний стрибок вперед. Чи достатньо цього щоб переплюнути величезний акумулятор Note 10+, який має цілих 4300 мАг? Щодо потужності, звичайно, ні, але належний контроль споживання енергії може бути запорукою успіху.

iPhone vs Note 10+: додаткові можливості

Ми створили цю категорію лише з однієї причини – S-Pen від Galaxy Note. Це невелике доповнення є ключовою ознакою всієї серії Samsung, а також унікальне в масштабі всієї галузі смартфонів. S-Pen, використовуваний у Galaxy Note 10+, дозволяє робити рукописні нотатки, вводити номери телефонів, вміст повідомлень (смартфон добре розпізнає рукописні літери українською мовою), ескізувати, малювати, а також маркувати розділи екрана та додавати до них примітки. З іншого боку, ми можемо зберігати і ділитися рукописним документом як зображенням, а після його розпізнавання як текстовим документом.

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Note 10+

Стилус S-Pen має вбудований модуль Bluetooth, а також 6-осевий датчик положення з прискорювачем і гіроскопом. Ці нові продукти дозволяють керувати вибраними функціями смартфона за допомогою жестів, зроблених у повітрі. 

Ціна

Дуже важливе питання для багатьох, хоча в цьому плані це слід чітко визнати – обидва смартфони порівняно дуже дорогі. Скільки ми повинні заплатити за них?

  • iPhone 11 Pro Max  обійдеться в українських магазинах від 35000 гривень
  • Samsung Galaxy Note 10 можна знайти за 28000 гривень, проте це буде “сірий” смартфон, за сертифікований варіант доведеться віддати 35000 гривень.

І тут ми дійшли найважливішого висновку – якщо у нас великий бюджет, обидва пристрої стануть чудовим вибором, і рішення слід приймати на основі того, яка мобільна операційна система вам більше підходить.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button