Новини

Названі топ-5 кращих виробників смартфонів

Обговорення
Samsung Galaxy M30S
Samsung Galaxy M30S

Нещодавно CounterPoint опублікував звіт про ринок смартфонів у Центральній та Східній Європі у другому кварталі 2019 року. Samsung, Huawei і Xiaomi залишилися в трійці лідерів.


Три вищезгаданих бренди займають однакові позиції протягом останніх трьох кварталів. У другому кварталі 2019 року на ринку смартфонів в Центральній і Східній Європі на частку Samsung доводилося 40% ринку. Друге місце належить китайському бренду смартфонів Huawei (разом з Honor) з часткою 20%. Але частка Huawei різко скоротилася в порівнянні з 26% в першому кварталі. Неважко здогадатися, що війна між США і Китаєм відбилася на продажах компанії і в цьому регіоні.

Коментуючи продуктивність Samsung, Пітер Річардсон (Peter Richardson), директор з досліджень, зазначив: « Samsung зіграло на руку падіння продажів Huawei (і Honor), оскільки вона могла запропонувати такий же асортимент смартфонів і заповнити прогалини. Оновлена A-серія стала найуспішнішою для Samsung. Майже 70% поставок Samsung доводилося на A-серію. Такі характеристики, як потрійна камера, відбитки пальців в дисплеї, відмінна якість збірки, AMOLED-дисплей і багато іншого за конкурентними цінами допомогли серії A зайняти значну частку на ринку. Samsung Galaxy A50 був найуспішнішою моделлю ».

На третьому місці опинився китайський бренд Xiaomi з часткою 11%. Падіння частки ринку Huawei пішло також на користь Xiaomi. Apple і Nokia зайняли четверте і п’яте місця відповідно.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Black Shark 2 Pro отримав покращену версію

В минуле

Xiaomi Mi Mix 4 так і не вийде, замість нього буде Mix Alpha

В майбутнє

Також буде цікаво