Новини

Названі топ-5 кращих виробників смартфонів

Нещодавно CounterPoint опублікував звіт про ринок смартфонів у Центральній та Східній Європі у другому кварталі 2019 року. Samsung, Huawei і Xiaomi залишилися в трійці лідерів.

Три вищезгаданих бренди займають однакові позиції протягом останніх трьох кварталів. У другому кварталі 2019 року на ринку смартфонів в Центральній і Східній Європі на частку Samsung доводилося 40% ринку. Друге місце належить китайському бренду смартфонів Huawei (разом з Honor) з часткою 20%. Але частка Huawei різко скоротилася в порівнянні з 26% в першому кварталі. Неважко здогадатися, що війна між США і Китаєм відбилася на продажах компанії і в цьому регіоні.

Коментуючи продуктивність Samsung, Пітер Річардсон (Peter Richardson), директор з досліджень, зазначив: « Samsung зіграло на руку падіння продажів Huawei (і Honor), оскільки вона могла запропонувати такий же асортимент смартфонів і заповнити прогалини. Оновлена A-серія стала найуспішнішою для Samsung. Майже 70% поставок Samsung доводилося на A-серію. Такі характеристики, як потрійна камера, відбитки пальців в дисплеї, відмінна якість збірки, AMOLED-дисплей і багато іншого за конкурентними цінами допомогли серії A зайняти значну частку на ринку. Samsung Galaxy A50 був найуспішнішою моделлю ».

На третьому місці опинився китайський бренд Xiaomi з часткою 11%. Падіння частки ринку Huawei пішло також на користь Xiaomi. Apple і Nokia зайняли четверте і п’яте місця відповідно.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button