Статті

Як скачати відео з YouTube на смартфон без підписки Premium

На вкрай популярному відеохостингу YouTube кожен може знайти контент, який йому до душі. Однак буває так, що нам потрібно завантажити якийсь ролик для того, щоб подивитися його в подальшому. Звичайно, зробити це за допомогою персонального комп’ютера або при наявності підписки YouTube Premium досить легко. Але ми сьогодні розглянемо варіанти завантаження відеороликів безпосередньо на ваш смартфон. Причому платити вам за це не доведеться взагалі.

YouTube Go – Можна завантажувати відео, але є один нюанс

[image lightbox=”1″ caption=”YouTube Go”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/youtube-go.jpg[/image]

YouTube Go створено самим Google, тому про інтерфейс і працездатність можна не переживати. Додаток працює досить спритно і пропонує на вибір кілька варіантів завантаження відео (в залежності від того, яка якість вам потрібно). Обмеження в даному випадку лише одне: якщо відеоконтент не доступний у вашій країні, то YouTube Go, на жаль, не допоможе вам його завантажити. 

Завантажити: YouTube Go

Videoder – Темна тема в подарунок

[image lightbox=”1″ caption=”Videoder”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/videoder.jpg[/image]

Videoder – це потужний завантажувач відео для Android . Причому ви можете вибрати варіант завантаження з різних сервісів і різних сайтів: YouTube, Facebook, Instagram і так далі. Videoder дозволяє вибрати якість завантажується ролика, а також дає можливість поділитися відео прямо з додатка. Плюсом також буде наявність темної теми і вбудованого програвача відео. Програма не має вбудованих покупок, зате, на жаль, містить рекламу.

Завантажити: Videoder

TubeMate – Простий і зрозумілий інтерфейс

[image lightbox=”1″ caption=”TubeMate”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/tubemate.jpg[/image]

TubeMate – це відмінний сторонній додаток для завантаження відео на Android, який має елегантний і простий у використанні інтерфейс. TubeMate поставляється в комплекті з вбудованим браузером, що дуже зручно. Вам не потрібно шукати окремо посилання на необхідний ролик і вставляти його в додаток. Ви можете знайти те що потрібно, використовуючи лише TubeMate. Крім можливості вибору якості завантаження відео, TubeMate ще дозволяє вибирати і формат відеофайлу.

Завантажити: TubeMate

KeepVid – Завантаження відео з 27 різних джерел

[image lightbox=”1″ caption=”KeepVid”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/keepvid.jpg[/image]

KeepVid – один з кращих завантажувачів відео для Android і при цьому один з найпопулярніших. Ця програма може завантажувати відео YouTube з досить високою швидкістю і при цьому не обмежується лише місцем для розміщення відеофайлів від Google. Всього програма підтримує 27 сайтів, з яких можна «тягнути» відеоролик. Ну а якість викачуваного відео може бути (при наявності відповідної версії, зрозуміло) до 4К. Проте без ложки дьогтю не обійшлося: програма має вбудовану рекламу.

Завантажити: KeepVid

InsTube – Завантажити відео і сховати його

[image lightbox=”1″ caption=”InsTube”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/instube.jpg[/image]

InsTube спочатку (що логічно, якщо виходити з назви) призначався для завантаження відео з Instagram, але з часом функціональність сервісу зросла і крім соціальних мереж на зразок Facebook і Twitter сюди приєдналися YouTube і Vimeо. Крім можливості вибору якості роликів і формату файлів тут присутня опція по додаванню роликів в закладки, сортування їх за категоріями і навіть можливості створювати приховані папки для того, щоб заховати відео, якщо вам це потрібно. Радує і наявність опції перегляду контенту прямо з інтерфейсу програми.

Завантажити: InsTube


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button