Новини

Xiaomi Mi Band 4 сильно впав в ціні через вихід конкурента

Разом з підвищенням популярності різного роду онлайн-браслетів збільшується і число брендів, що займаються створенням і продажами таких. Проте, як би сильно не намагалися десятки компаній з Китаю та інших країн світу, але перевершити продукцію від одного виробника електроніки їм не вдається ось уже як багато років, особливо за співвідношенням ціни, якості та надійності. Так, ще в першій половині літа нинішнього року для покупки став доступний Xiaomi Mi Band 4, тобто фітнес-трекер нового покоління, оснащений за останнім словом техніки. Він пропонує масу можливостей за низькою ціною, проте ціна низька у нього була явно не в Україні на старті продажів.


Коли цей трекер тільки надійшов у продаж на українській території, за нього просили 1299 гривень. З урахуванням тих можливостей, які він надає користувачам, це все одно не дуже висока ціна, але тепер, зараз, його можна купити набагато дешевше. Видання GSMinfo провело дослідження цін на переносну електроніку в Україні і з’ясувало, що даний трекер сильно впав в ціні, тепер ціни на цей фітнес-браслет стартують від 750 гривень. Таке різке падіння ціни пов’язують з вчорашнім європейським анонсом Honor Band 5, який має ряд переваг перед продуктом від Xiaomi. На додачу до основних можливостей, п’ятірка вміє вимірювати рівень кисню в крові та визначати рівень стресу.

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Але повернемось до Xiaomi, деякі торговельні точки, що пропонують купити цей наручний гаджет по новій ціні, також продають і оригінальні ремінці для нього різних кольорів. Головне здійснювати покупку в перевіреному місці, щоб не нарватися на підробку. Сам фітнес-трекер оснащений 0,95-дюймовим OLED-екраном кольорового типу з роздільною здатністю 240 на 120 пікселів, а за рахунок того, що такий підтримує сенсорне управління, використовувати фітнес-браслет вкрай зручно в усіх відношеннях. Дисплей прикритий загартованим склом, а корпус виконаний з полікарбонату. З цим наручним пристроєм можна занурюватися під воду на глибину до 50 метрів, що відповідає тиску в 5 АТМ.

Xiaomi Mi Band 4

Для підключення до смартфонів на базі Android і iOS використовується протокол Bluetooth 5.0, що володіє зворотною повноцінної сумісністю з більш старими версіями. Для повноцінного використання Xiaomi Mi Band 4 з телефоном необхідно встановити на останній безкоштовний додаток Mi Fit, доступний в Google Play і App Store. Цей наручний гаджет може управляти музикою на телефоні, показувати вміст повідомлень, вібрувати при вхідних дзвінках, використовувати «розумний» будильник, стежити за фізичною активністю і сном, а також виступати в ролі помічника під час тренувань.

Back to top button