Статті

Як правильно скласти оголошення про продаж смартфона щоб вигідніше його продати

Незважаючи на те, що купити новий якісний смартфон можна за цілком прийнятні гроші, багато користувачів вважають за краще економити і брати гаджети з рук на вторинному ринку. Тому, якщо у вас є зайвий телефон, варто задуматися про те, щоб продати його. Ну а грамотно скласти оголошення ми вам допоможемо.

Фотографії

Основний момент. Фотографії в оголошенні – немов вітрина в магазині. Знімки повинні бути такими, щоб вони залучали потенційного покупця. Ніхто не говорить про кадри студійної якості, але сфоткати телефон при хорошому освітленні і без зайвих предметів на фоні може абсолютно кожен.

Назва

Не потрібно писати в назві оголошення щось на кшталт “Продаю телефон”. Обов’язково вказуйте модель, конфігурацію пам’яті і дефекти в разі їх наявності. Так ви заощадите час і собі, і іншим.

Опис

 

В описі потрібно більш детально розповісти про характеристики та стан телефону, а також вказати іншу додаткову інформацію: чи йдуть в комплекті зі смартфоном аксесуари на кшталт зарядника або навушників, коробка, діє на апарат гарантія і т.д. Можна вказати причину продажу, оскільки багатьох покупців цей момент цікавить.

Ціна

Ясна річ, що в оголошенні треба вказати суму, за яку ви готові розлучитися з своїм телефоном. Також вкажіть, чи допускається обмін або торг. Скажемо відразу – майже завжди покупці будуть намагатися збити ціну на кілька сотень а той тисяч гривень, тому спробуйте “накинути” кілька сотень чи тих же тисяч до початкової вартості. Якщо така стратегія не увінчається успіхом – знижуйте ціну на тисячу в тиждень, ну або просто чекайте покупця, якщо вам не потрібно терміново продати гаджет.

Контактні дані

Не рекомендуємо залишати в якості контактів в оголошенні тільки номер телефону. У 2021 році багато користувачів вважають за краще спілкуватися в месенджерах і соцмережах, тому радимо прикріпити посилання на телеграм, сторінку Fb або Instagram. Ну і вкажіть час, коли ви готові спілкуватися з клієнтами.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button