Windows 10
Обговорення

Компанія Microsoft продовжує розвивати додаток Your Phone (Ваш телефон) для операційної системи Windows 10. Влітку для всіх користувачів була запущена функція «віддзеркалювання» сповіщень Android на ПК, а тепер з’явилася можливість розділення дзвінків і набору номера.


На нововведення в останній версії Your Phone звернув увагу користувач Ajith в соціальній мережі Twitter. Поки функція знаходиться в тестовій стадії. Але, по даними джерела, вже працює добре.

Windows Phone

Користувач зможе прямо на комп’ютері здійснювати дзвінки зі смартфона і управляти ними. Для активації з’явився перемикач в налаштуваннях. Після активації, в головному меню зліва з’явиться пункт Calls. При натисканні на нього з’являється панель набору номера і поле пошуку по контактах.

Windows Phone

Поки сама компанія не робила офіційних заяв, але можна очікувати, що незабаром тестування розгорнеться на ширшій базі користувачів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Бюджетна версія Xiaomi Mi 9 з припискою Lite вже цього місяця: NBTC

В минуле

Huawei різко опустила ціни на Honor 20 та версію Pro

В майбутнє

Також буде цікаво

  • Oleksa Stasevych

    Виправте: “по контактах”.

  • Владислав

    А де інші 9 трюків?

Комментарии для сайта Cackle